Pagrindinis

Pagrindinis

PRIVATUMO POLITIKA

www.batukalnas.lt svetainė kiekvieną kartą Duomenų valdytojo atliekamo duomenų tvarkymo tikslas ir apimtis nustatomi remiantis Kliento duotu sutikimu ar teisės aktais ir yra sukonkretinami Kliento veiksmais, kuriuos jis atlieka Internetinėje parduotuvėje ar kituose komunikacijos su Klientu kanaluose. www.batukalnas.lt svetainė renka duomenis apie lankytojus ir klientus tam tikslui, kad suprasti, kiek naudinga mūsų interneto svetainė lankytojams ir kaip ją tobulinti. Rinkdami duomenis interneto svetainėje remiamės Privatumo politika, kurioje aprašyta išsami informacija apie tai, kokius duomenis renkame, kaip duomenis naudojame, ir kas turi prieigą prie šių duomenų. Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti savo privatumą, ir mes užtikriname galimybę jomis pasinaudoti. Skirkite laiko perskaityti šią politiką ir, jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų, susisiekite.

 

Interneto svetainės lankomumo statistika

Nuolat tobulindami savo interneto svetainę siekiame, kad naudotis ja būtų kuo lengviau. Todėl mums svarbu žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, kaip dažnai jie jungiasi, kokias naršykles ir įrenginius naudoja, kokį turinį dažniausiai skaito, iš kokių regionų jie yra – tad renkami panašūs demografiniai bei statistiniai duomenys.

Ši informacija renkama naudojant automatinį „Google Analytics“ įrankį, kuris leidžia užfiksuoti ir analizuoti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine. Šiuos duomenis naudojame norėdami geriau suprasti savo klientų poreikius ir pageidavimus tam, kad publikuojama informacija būtų patrauklesnė ir naudingesnė. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „Google Analytics“, kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti, analizuoti ir kaip jį bet kada išjungti rasite: https://support.google.com/analytics/answer/6004245.

Kituose tinklalapiuose matomą mūsų reklamą tiekia Google Adwords įrankis. Siekiant pateikti tik Jums, kaip vartotojui, aktualias reklamas mes naudojame slapukų informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, kurią mums pateikia Google Adwords įrankis. Google Adwords mums teikia asmeniškai neindifikuojamą informaciją apie Jus ir Jūsų naršymo įpročius remarketingo tikslams.

 

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus. Rinkdami ir analizei naudodami tokius duomenis siekiame užtikrinti interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

 

Slapukai (angl. Cookies). Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

 

Kaip naudojami slapukai?

Mes naudojame slapukus, kad surinkti Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją. Slapukai leidžia stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – šiuos duomenis naudojame lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerinti lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba. 

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Slapukų naudojimo tikslas – užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

 

Internetinio puslapio naudojami slapukai

PHP_SESSID - Funkcininis sesijos ID slapukas, naudojamas puslapio funkcionalumui užtikrinti (pvz., grįžimas atgal į paskutinę sąrašo vietą). Galiojimas - sesijos metu.

PrestaShop-# - Funkcininis slapukas, kurį Prestashop naudoja informacijai saugoti ir vartotojo seansui palaikyti. Jame saugoma tokia informacija kaip valiuta, kalba, kliento ID, be kitų duomenų, reikalingų tinkamam parduotuvės veikimui. Galiojimas - 8 dienos.

_fbp - Reklaminis slapukas naudojamas „Facebook“ tam, kad pristatytų keletą reklaminių produktų, pavyzdžiui, realaus laiko pasiūlymų iš trečiųjų šalių. Galiojimas - 3 mėnesius.

_ga - Analitinis slapukas. Registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti. Galiojimas - 2 metus.

 


Kaip valdyti slapukus? 

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, sužinosite čia: http://www.allaboutcookies.org/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

 

Profiliavimas

Interneto svetainės lankytojų statistiniai duomenys naudojami lankomumo analizei bei demografinėms tendencijoms stebėti, tačiau mes nekuriame individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui ir nesiunčiame naujienlaiškių. Surinktus duomenis naudojame analizei iki trejų metų. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

 

Kokią informaciją apie Jus mes naudojame?

Duomenų valdytojas gali tvarkyti, visų pirma, toliau nurodytus Kliento Asmens duomenis, naudojantis Internetine parduotuve:
Asmens duomenis, kurie pateikiami Internetinėje parduotuvėje pildant formą Paskyros registravimo tikslu, teikiant užsakymus ar atliekant Produkto rezervaciją (vardas ir pavardė; elektroninio pašto adresas; kontaktinio telefono numeris; adresas , banko sąskaitos numeris, o Klientų, kurie nėra vartotojai, tokius papildomus duomenis, kaip įmonės pavadinimas ir mokesčių mokėtojo identifikacinis numeris (NIP)) ir kitus naudojantis Internetine parduotuve surinktus duomenis;

Asmens duomenis, pildant susisiekimo formą arba teikiant skundą;
kitus duomenis, visų pirma, gautus analizuojant Kliento atliekamus veiksmus internete, įskaitant duomenis, surinktus Internetinėje parduotuvėje ar kitais komunikacijos su Klientu kanalais naudojant slapukus ir panašias technologijas.

 

Ar Jūs privalote pateikti mums savo duomenis ir kokios Jums gali kilti pasekmės, jei to nepadarysite?

Klientas neprivalo pateikti savo Asmens duomenų Internetinėje parduotuvėje, tačiau tai yra būtina norint naudotis tam tikromis mūsų parduotuvės funkcijomis, pavyzdžiui, tam, kad Klientas galėtų pateikti Užsakymą ir jį apmokėti (Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas ir vykdymas), ar naudoti mūsų formas.

Kiekvieną kartą duomenų, reikalingų sudaryti atitinkamą sutartį, apimtis yra nurodyta Internetinėje parduotuvėje (mes pažymime duomenis, kurie yra būtini sutarties sudarymui / naudojimosi tam tikra funkcija), kituose komunikacijos su Klientu kanaluose arba Taisyklėse. Nepateikus Asmens duomenų iš esmės gali būti neįmanoma atlikti minėtų veiksmų.

 

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Duomenų valdytojas yra A.Zakaro firma IĮ, įm.k. 142019136. Prieigą prie statistinių duomenų apie internetinės svetainės lankytojus turi A.Zakaro firma IĮ darbuotojai, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą. Taip pat, prieigą prie techninių įrašų ir slapukų turi A.Zakaro firma IĮ partneris Ernestas Mažilis, kuris administruoja internetinės svetainės puslapį ir interneto svetainės valdymo įrankius.

 

Kam mes galime perduoti Jūsų duomenis?

Kiekvieną kartą Duomenų valdytojo tvarkomų Asmens duomenų gavėjų sąrašą daugiausia lemia Kliento naudojamų paslaugų apimtis.
Duomenų gavėjų sąrašas taip pat priklauso nuo kliento sutikimo arba teisės aktų nuostatų ir nustatomas pagal Internetinėje parduotuvėje jo atliktus veiksmus.
Tvarkant Asmens duomenis ribota apimtimi gali dalyvauti Duomenų valdytojo partneriai, visų pirma, teikiantys techninę pagalbą, reikalingą Internetinės parduotuvės veiksmingam veikimui užtikrinti, įskaitant bendravimą su mūsų klientais, interneto svetainės globos paslaugų ar telefono ryšio ir IT paslaugų teikėjai, užsakymus vykdantys vežėjai ar atstovai, subjektai, tvarkantys elektroninius mokėjimus ar atsiskaitymus mokėjimo kortele Internetinėje parduotuvėje, programinę įrangą aptarnaujančios bendrovės, subjektai, padedantys Duomenų valdytojui vykdant rinkodaros akcijas, taip pat teisinių ir konsultacinių paslaugų teikėjas.
Vykdydamas rinkodaros (reklamos) veiklą, Duomenų valdytojas naudojasi trečiųjų šalių, naudojančių slapukus Internetinėje parduotuvėje / Mobiliojoje programėlėje paslaugomis. Išsamus šių subjektų sąrašas yra pateiktas tolesniuose šios Politikos skyriuose.


Kokiu teisiniu pagrindu mes naudojame informaciją apie Jus?

Kliento Asmens duomenų tvarkymo pagrindas, visų pirma, yra su juo sudarytos sutarties vykdymas arba poreikis imtis priemonių jo prašymu prieš sudarant sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 punkto b papunktis). Iš esmės tai yra taikoma Asmens duomenims, kurie pateikiami teikiant Užsakymus ir sudarant Pirkimo-Pardavimo sutartį. Tais atvejais, kai mums teikiami Asmens duomenys yra susiję su Kliento skundu, jų tvarkymo teisinis pagrindas yra būtinybė vykdyti / aptarnauti prekių pardavimo sutartį.
Kitais tikslais Kliento Asmens duomenys gali būti tvarkomi šiais pagrindais:
taikytinų teisės aktų numatytais pagrindais – kai duomenų tvarkymas yra būtinas tam, kad būtų vykdoma Duomenų valdytojo teisinė prievolė, pvz., numatyta mokesčių ir apskaitos teisės aktuose, kad Duomenų valdytojas atsiskaitytų pagal sudarytas pardavimo sutartis (BDAR 6 straipsnio 1 punkto c papunktis);
kai duomenų tvarkymas yra būtinas siekiant kitų nei pirmiau nurodytų tikslų, susijusių su Duomenų valdytojo arba trečiosios šalies teisėtais interesais, visų pirma, ieškinių sprendimo, pareiškimo ar gynimo, rinkos ir statistinės analizės tikslais (BDAR 6 straipsnio 1 punkto f papunktis).

 

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę su A.Zakaro firma IĮ el. paštu info@batukalnas.com, galite pasinaudoti savo teise:

susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.
Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys. Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas. Jei Jums paprašius Jūsų asmens duomenys yra ištrinami, A.Zakaro firma IĮ išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų, kuriuos esate sudarę su A.Zakaro firma IĮ.

 

Kiek laiko mes saugosime Jūsų duomenis?

Asmens duomenys gali būti saugomi tol, kol naudojamasi Internetine parduotuve (tačiau jie gali būti ištrinti praėjus trejiems metams nuo Kliento paskutinių veiksmų Internetinėje parduotuvėje). Rinkodaros veikloje naudojami duomenys saugomi tol, kol Klientas pareiškia nesutikimą, jeigu jie yra susiję su slapukų ar panašia technologija, priklausomai nuo techninių aspektų, priklausomai nuo šių failų ištrynimo interneto naršyklės / įrenginio nustatymuose laiko (nors failų ištrynimas ne visada yra tapatus šių failų surinktų Asmens duomenų ištrynimui, yra galimybė pareikšti nesutikimą).

Jeigu Asmens duomenų tvarkymui privalo būti gautas Kliento sutikimas, Asmens duomenys gali būti tvarkomi kol sutikimas bus atšauktas.

 

Bet kuriuo atveju:

Asmens duomenys taip pat bus saugomi kai pagal teisės aktus (pvz., apskaitos ar mokesčių teisės aktus) Duomenų valdytojas bus įpareigotas juos tvarkyti;
mes saugosime Asmens duomenis ilgiau tam atvejui, jei Klientas turėtų kokių nors reikalavimų Duomenų valdytojui, kad Duomenų valdytojas galėtų gintis nuo jų, arba pareikšti ieškinius arba gintis nuo trečiųjų šalių ieškinių, įstatymų, ypač Civilinio kodekso, nustatyto senaties termino laikotarpiu.
Priklausomai nuo Asmens duomenų apimties ir jų tvarkymo tikslų, jų saugojimo terminas gali būti skirtingas.
Bet kuriuo atveju, bus pasirinktas ilgesnis Asmens duomenų saugojimo terminas.
 

Teisė pateikti skundą

Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/ article29/item-detail.cfm?item_id=612080.