Pagrindinis

Pagrindinis

PREKIŲ PRISTATYMAS

Perkant internetinėje parduotuvėje galimi keli prekių pristatymo būdai:
 1. Į DPD PickUP tašką. Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas į Jūsų pasirinktą paštomatą. Pristatymo kaina yra 2,79 Eur. Perkantiems už 50 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas.
 2. Į namus ar darbovietę. Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą). Pristatymo kaina yra 5 Eur. Perkantiems už 50 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas.

SVARBU: užsakant 7 prekes ir daugiau, pristatymo į DPD PickUp tašką paslauga negalima. Prekes pristatysime kurjeriu į namus ar darbovietę! 

Visais kitais klausimais, susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu +370 6878 3333  arba el. paštu internetinis@batukalnas.com.

 

Jeigu kyla klausimų dėl siuntos vežimo laiko ir kitų su siuntimu susijusių klausimų - skambinkite DPD klientų aptarnavimo linija 8 5 210 67 77 arba rašykite el. paštu kas@dpd.lt.

 

Apie kiekvieną užsakymo vykdymo etapą Klientas yra informuojamas el. paštu. Išskirtiniais atvejais, kai užsakymo įvykdymo terminas prasitęsia, nedelsiant informuojame telefonu arba el. paštu.

 

Pastaba! Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra vykdomi.

 

Rekomenduojame užsiregistruoti mūsų elektroninėje parduotuvėje ir galėsite pasinaudoti šiais privalumais:

galėsite valdyti savo kontaktinius duomenis;

prekių pristatymo adresus;

sekti užsakymus;

užsisakyti ar atsisakyti naujienlaiškius.