Pagrindinis

Pagrindinis

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, perkant fizinėje parduotuvėje, prekių grąžinimo taisyklės nurodytos čia.

 

Prekėms, pirktoms internetinėje parduotuvėje, suteikiamas 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų grąžinimo terminas nuo užsakymo gavimo dienos. Per šį terminą pirkėjas turi teisę keisti arba grąžinti neavėtą avalynę, pateikus pirkimą įrodantį dokumentą. Jeigu avalynė buvo avėta, tačiau netiko dydis, pinigai negrąžinami ir prekė nekeičiama. Kokybiškas prekes galima grąžinti per 30 kalendorinių dienų, jei:
- prekė yra nenaudota;
- prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos, nepažeistos etiketės.

Dovanų kuponas yra nekeičiamas ir už juos sumokėti pinigai yra negrąžinami. Už kuponą įgytų prekių grąžinimo atveju, klientui suteikiamas nuolaidos kodas, lygus grąžinamų prekių sumai.  

Grąžinimo atveju, pinigai, sumokėti už Jūsų įsigytą prekę, yra pervedami į Jūsų nurodytą sąskaitą per 5 d.d, išimtiniais atvejais iki 14 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo dienos. Prekes pirktas internetinėje parduotuvėje galite grąžinti tik elektroninės parduotuvės nurodytu adresu.

-Kiekvienoje siuntoje rasite informaciją kaip grąžinti prekę.

Siuntos grąžinimas per DPD paštomatus:

1. Gerai uždarykite pakuotę, nuplėškite seną etiketę ir užklijuokite paštomate atspausdintą siuntos grąžinimo* lipduką.

*SMS žinute gausite siuntos grąžinimo PIN kodą, kurį suvedę DPD paštomate atsispausdinsite grąžinimo etiketę.

2. Gavę Jūsų grąžinamą avalynę ir įsitikinę, kad ji nebuvo avėta, neprarado savo pirminės išvaizdos, pinigai bus grąžinti per 5 d.d, išimtiniais atvejais iki 14 dienų į tapačią banko sąskaitą iš kurios buvo atliktas užsakymas.

 

Grąžinimo paslauga NEMOKAMA.

Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg. 

Prekių gražinimas kitais atvejais (neatitinka užsakymo, brokas ar pan.) susiekite el. paštu internetinis@batukalnas.com arba telefonu +370 6878 3333.

Įsipareigojame kuo greičiau pakeisti tokią prekę į tinkamą arba, klientui reikalaujant, grąžinti pinigus per 5 d.d, išimtiniais atvejais iki 14 darbo dienų.  

 

ĮSPĖJAME, KAD:

– apsiūti batai gali leisti vandenį;

– batai odiniais padais nepritaikyti dėvėti drėgnu oru (rekomenduojame priklijuoti guminį puspadį);

– natūralios odos vidpadžiai, spalvotas pamušalas ir įklotė gali dažyti kojines ar kojas;

dėl aukštų gamintojų kokybės reikalavimų ir standartų, gamyboje naudojamų natūralių ir nekenksmingų medžiagų, kokybiška avalynė gali dažyti;

– natūrali batų oda gali skirtis savo spalva ir struktūra.
TAI NĖRA GRĄŽINIMO PRIEŽASTIS.

 

PRIMENAME, KAD: Tinkamai prižiūrima ir avima avalynė ne tik ilgiau nenusidėvės, bet ir atrodys gražiai bei išliks kokybiška. Smulkius defektus siūlome Jums suremontuoti nemokamai 3 mėnesių laikotarpyje nuo prekės įsigijimo. Tokiu atveju reikia kreiptis į fizinę parduotuvę ir nurodyti pirkimo el. parduotuvėje užsakymo numerį.