Pagrindinis

Pagrindinis

Kaip pasirinkti jūsų figūrai tinkančius batus?

Paskelbė: Admin Admin Kategorija: Naujienos Komentarai: 0 Patiko: 4499

Dalinamės keliais laiko patikrintais patarimais, kurie padės išsirinkti moteriškus batus, idealiai tinkančius Jūsų figūrai.  

Avalynė pagal figūros tipą:

Kriaušės tipo figūra.Ši figūra yra pati dažniausia ir labai moteriška. Šio tipo figūrai būdingi platesni už krūtinę ir juosmenį klubai, proporcingai lieknas liemuo. Kriaušės tipo figūrai puikiai tiks aulinukai su stambesniu, aukštesniu padu, smailianosiai batai ir ilgaauliai pailgintu priekiu ar standartiniai aukštakulniai plonesniu kulnu.

Stačiakampio tipo figūra. Tai tiesaus silueto moterys, kurių viršutinė ir apatinė kūno dalys yra panašaus pločio, toje pačioje linijoje. Šio tipo figūrų savininkės gali būti itin lieso ar pilnesnio sudėjimo. Šio tipo figūrai tinka beveik bet kokie laisvalaikio batai. Rekomenduojama rinktis žemapadžius, balerinos tipo avalyne, taip pat – aulinukai ar ilgaauliai su vidutiniu kulnu batus.

Obuolio tipo figūra. Apskritimo formos figūrai būdinga pilnesnė viršutinė kūno dalis: biustas didesnis už juosmenį ir klubus, proporcingai lieknos ir grakščios kojos. Kad figūra atrodytų proporcinga, rekomenduojama rinktis aukštesnius nei 5 cm batelius, itin praktiškas ir patogus pasirinkimas – batai su stambiais kulnais ar platformomis. Šios moterys puikiai atrodys ir pasirinkusios ilgaaulius virš kelių ar iki šlaunų batus.

Smėlio laikrodžio tipo figūra. Šis tipas dar vadinamas – tobulu siluetu. Biustas ir klubai yra didesni, liemuo siauras. Smėlio laikrodžio figūrai tinka daugelis batų modelių, svarbiausia – išlaikyti proporcijas. Rekomenduoja rinktis vidutinio ir aukštesnio kulno batus, avalynę su apvalia nosimi.